πώς να παρακολουθήσετε αγώνες της Premier League Boxing Day

Όλοι οι καιροί Ανατολικοί

κολεγιακό ποδόσφαιρο
Υποδιαίρεση Soccer Bowl
Fast Lane Bowl
Independent εναντίον MAC, Ford Field, Detroit, MI
Νέο Μεξικό εναντίον Μπόουλινγκ Γκριν — ESPN, 2:30 μ.μ.

Αγγλική Πρέμιερ Λιγκ
Matchweek 17 — Boxing Day
Brentford – Tottenham Hotspur – USA Network/Universo, 7:25 π.μ.
Λέστερ Σίτι – Νιούκαστλ Γιουνάιτεντ – Δίκτυο ΗΠΑ/Universo, 9:55 π.μ.
Κρίσταλ Πάλας – Φούλαμ — Παγώνι, 10 π.μ.
Έβερτον – Γούλβερχαμπτον Γουόντερερς — Παγοκ, 10 π.μ.
Southampton vs Brighton & Hove Albion — Peacock, 10 π.μ.
Aston Villa vs Liverpool – USA Network/Universo, 12:25 μ.μ.
Άρσεναλ – Γουέστ Χαμ Γιουνάιτεντ — Πίκοκ, 3 μ.μ.

Πρωινά Premier League — Δίκτυο ΗΠΑ, 7 π.μ.
Premier League Extra — Universe, 7 π.μ.
Premier League Live – Δίκτυο ΗΠΑ, 9:30 π.μ.
Premier League Extra-Universo, 9:30 π.μ.
Goal Rush – Peacock, 10 π.μ.
Premier League Live – Δίκτυο ΗΠΑ, μεσημέρι
Premier League Extra – Universe, μεσημέρι
Premier League Live – Δίκτυο ΗΠΑ, 2:30 μ.μ.
Τερματική ζώνη — Peacock, 5 μ.μ.

Χακί
Ανδρικά
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Εφήβων IIHF
Ομάδα Β, Centre Avenir, Moncton, New Brunswick, Καναδάς
Φινλανδία εναντίον Ελβετίας — Δίκτυο TSN1/TSN5/NHL, 11 π.μ.
Λετονία v. ΗΠΑ – Δίκτυο TSN1/NHL, 4 μ.μ.

Group A, Scotiabank Centre, Halifax, Nova Scotia, Καναδάς
Σουηδία εναντίον Αυστρίας – Δίκτυο TSN1/TSN5/NHL, 1:30 μ.μ.
Τσεχία γ. Καναδάς—Δίκτυο TSN1/TSN4/NHL, 6:30 μ.μ.

μικτές πολεμικές τέχνες
Combate Global Highlights — CBS Sports Network, 13.00 (Τρίτη)
UFC Ultimate Knockouts: Light Heavy Hitters — ESPN2, 1:30 π.μ. (Τρίτη)
Combate Global Highlights – CBS Sports Network, 2 π.μ. (Τρίτη)

NASCAR
NASCAR Presents: Beyond the Wheel – FS1, 6 μ.μ.

ΝΒΑ
Μπρούκλιν στο Κλίβελαντ — NBA TV/YES/Bally Sports Ohio, 7 μ.μ.
Λος Άντζελες Κλίπερς στο Ντιτρόιτ — Bally Sports SoCal/ClipperVision/Bally Sports Ντιτρόιτ, 7 μ.μ.
Μινεσότα στο Μαϊάμι — Bally Sports North/Bally Sports Sun, 7:30 μ.μ.
Χιούστον στο Σικάγο — AT&T SportsNet Southwest/NBC Sports Σικάγο, 8 μ.μ.
Ιντιάνα στη Νέα Ορλεάνη — Bally Sports Indiana/Bally Sports Νέα Ορλεάνη, 8 μ.μ.
Γιούτα στο Σαν Αντόνιο — AT&T SportsNet Rocky Mountain/Bally Sports Southwest, 8 μ.μ.
Charlotte στο Πόρτλαντ — NBA TV/Bally Sports Southeast/Root Sports Plus, 10 μ.μ.

Run It Back – FanDuel TV, 10 π.μ.
NBA TV Pregame Show – NBA TV, 6:30 μ.μ.
NBA GameTime — NBA TV, 9:30 μ.μ.
NBA TV Postgame Show – NBA TV, 12:30 π.μ. (Τρίτη)
NBA GameTime — NBA TV, 1:30 π.μ. (Τρίτη)

NFL
Εβδομάδα 16
Monday Night Football, Lucas Oil Stadium, Indianapolis, IN
Los Angeles Chargers vs Indianapolis Colts — ESPN/ESPN Sports/KABC (Λος Άντζελες)/WISH (Ιντιανάπολη), 8:15 μ.μ.

Καλημέρα Ποδόσφαιρο — Δίκτυο NFL, 7 π.μ.
NFL Now — NFL Network, 1 μ.μ.
NFL Now — NFL Network, 2 μ.μ.
NFL Rewind — ESPN2, 3 μ.μ.
NFL Monday QB — CBS Sports Network, 6 μ.μ.
Δευτέρα Νύχτα Αντίστροφη μέτρηση ζωντανά από το Lucas Oil Stadium, Indianapolis, IN — ESPN, 6 μ.μ.
NFL Fantasy Live — NFL Network, 6 μ.μ.
NFL GameDay Kickoff: MNF Pregame — NFL Network, 7 μ.μ.
Δευτέρα Νύχτα Postgame — ESPN, 11:15 μ.μ.
NFL GameDay Finals — NFL Network, 11:15 μ.μ.
NFL Rewind — ESPN, 12:30 π.μ. (Τρίτη)

NHL
NHL Απόψε — Δίκτυο NHL, 9 μ.μ.

Ποδόσφαιρο
Ligue 1: αναφορά στη μέση της σεζόν – beIN Sports, 5 μ.μ.
ESPN FC — ESPN+, 6 μ.μ.
Γραμμή Τέταρτη – TUDN, 11 μ.μ.

Αθλητικά νέα και συζήτηση
Αθλητικό Κέντρο — ESPN, 7 π.μ.
The Cardboard Show — FS1, 7 π.μ.
The Front Row – SportsGrid, 7 π.μ.
Σηκωθείτε — ESPN, 8 π.μ.
Αθλητικό Κέντρο – ESPN2, 8 π.μ.
Αθλητικό Κέντρο – ESPN2, 9 π.μ.
Το επόμενο πρωί – SportsGrid, 9 π.μ.
The Rising: Jonah Lomu — Στάδιο, 10 π.μ.
The Rising: Usain Bolt — Στάδιο, 10:30 π.μ.
Up & Adams — FanDuel TV, 11 π.μ.
Fantasy Sports Today — SportsGrid, 11 π.μ.
SportsCenter – ESPN, μεσημέρι
Live on the Line — Στάδιο, μεσημέρι
Αθλητικό Κέντρο — ESPN, 1 μ.μ.
Αυτό μόλις συνέβη — ESPN, 2 μ.μ.
Bet Daily — ESPN2, 2 μ.μ.
NewsWire — SportsGrid, 2 μ.μ.
Αθλητική Επικοινωνία — TUDN, 2 μ.μ.
Ferrall Coast to Coast — SportsGrid, 3 μ.μ.
Bet Daily — ESPN2, 5 μ.μ.
30 για 30: Jeanette Lee Vs. – ESPNews, 5 μ.μ.
Αθλητική Επικοινωνία — TUDN, 5 μ.μ.
Αθλητικό Κέντρο — ESPN2, 6 μ.μ.
Αποφάσεις ώρας παιχνιδιού — SportsGrid, 6 μ.μ.
Τριήμερο Σαββατοκύριακο: Tallahassee – Δίκτυο ACC, 7 μ.μ.
Campus Insiders — Στάδιο, 7 μ.μ.
Αθλητικό Κέντρο — ESPN2, 7 μ.μ.
In-Game LIVE All Access — SportsGrid, 7 μ.μ.
ACC Traditions: NC State – ACC Network, 7:30 μ.μ.
Campus Insiders — Στάδιο, 7:30 μ.μ.
Αθλητική Επικοινωνία — TUDN, 10 μ.μ.
Ποτέ μην τα παρατάς – ESPN2, 11 μ.μ.
Ζωντανή παράταση εντός του παιχνιδιού — SportsGrid, 11 μ.μ.
SportsCenter at Night with Scott Van Pelt — ESPN, 11:30 μ.μ.
Bad Beats: Τα χειρότερα του Νοεμβρίου – ESPN2, μεσάνυχτα
Bostonians vs. The Book – SportsGrid, Midnight
Sports Contact—Univision/TUDN, Midnight
Νυχτερινό Αθλητικό Κέντρο – ESPN2, 12:30 π.μ. (Τρίτη)
Bostonians vs. The Book — SportsGrid, 1 π.μ. (Τρίτη)
TMZ Sports — FS1, 5:30 π.μ. (Τρίτη)
Boomer and Gio — CBS Sports Network, 6 π.μ. (Τρίτη)
Keyshawn, JWill and Max — ESPN2/ESPNU, 6 π.μ. (Τρίτη)

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *