Ενημερώσεις ζωντανών αποτελεσμάτων Hellas Verona vs Cremonese (2-0) | 09/01/2023

14:25 πριν ένα λεπτό

Ο Τσιοφάνι μπήκε και ο Λοχοσβίλι αποχώρησε, στη θέση του Κρεμονέζε.

14:16 πριν από 10 λεπτά

Σουτ του Οκερέκε από μεσαία άστοχα.

14:11 πριν από 15 λεπτά

Ο Luka Lochoshvili της Cremonese δέχθηκε προειδοποίηση.

13:52 πριν από 34 λεπτά

Το φάουλ του Λάζοβιτς πέρασε πάνω από την εστία.

13:50 πριν από 36 λεπτά

Κίτρινη κάρτα στον Sernicola του Cremonese για φάουλ λίγο έξω από τη μεγάλη περιοχή.

13:42 πριν από 44 λεπτά

Ξεκινά το δεύτερο ημίχρονο του αγώνα Hellas Verona – Cremonese.

πριν 1 ώρα 13:24

ΕΛΛΑΣ ΒΕΡΟΝΑ 2-0 ΚΡΕΜΟΝΕΣΟ.

1:22 Ένας άντρας πριν από μία ώρα

Προσθέστε άλλα 3 λεπτά.

1:15 μ.μ. πριν 1 ώρα φίλε

Το σουτ του Λάζοβιτς έξω από τη μεγάλη περιοχή φτάνει εύκολα στα χέρια του τερματοφύλακα.

13:07 άντρας πριν από 1 ώρα

Το καθυστερημένο διαγώνιο σουτ του Καλόν βρίσκεται πάνω από την εστία.

13:06 άντρας πριν από 1 ώρα

Σφοδρή σύγκρουση στη μεσαία γραμμή και φτάνει η ιατρική βοήθεια.

12:56 πριν 2 ώρες

Ο Τζούριτς με κεφαλιά κατευθείαν στα χέρια του τερματοφύλακα.

12:55 πριν 2 ώρες

Ο Κρεμονέζε πίεσε στο αντίπαλο τέρμα, αλλά με περισσότερη επιθυμία παρά με καλό ποδόσφαιρο και παρόλα αυτά χωρίς κανένα κίνδυνο στο αντίπαλο τέρμα.

12:41 πριν 2 ώρες

Λίγη περισσότερη κατοχή μπάλας από τον Κρεμονέζε, ο οποίος προσπαθεί να κρυφτεί στα φτερά, χωρίς όμως να κινδυνεύει.

12:35 πριν από 2 ώρες

Ξεκινά το παιχνίδι μεταξύ Hellas Verona και Cremonese.

12:23 μμ πριν 2 ώρες

Απέχουμε λίγα λεπτά από την έναρξη της Hellas Verona με την Atalanta.

12:12 πριν 2 ώρες

12 Marco Carnesecchi, 15 Matteo Bianchetti, 44 Luka Lochoshvili, 24 Alex Ferrari, 19 Michele Castagnetti, 6 Charles Pickel, 3 Emanuele Valeri, 17 Leonardo Sernicola, 90 Cyriel Dessers, 98 C.Bu.

12:07 μμ πριν 2 ώρες

1 Lorenzo Montipò, 6 Isak Hien, 17 Federico Ceccherini, 27 Pawel Dawidowicz, 14 Ivan Ilic, 61 Adrien Tamèze, 3 Josh Doig, 29 Fabio Depaoli, 19 Milan Djuric, 8 Darko Lazovic, 30 Yayah.

11:52 πριν 3 ώρες

Η Ελλάς Βερόνα είναι τελευταία με 6 βαθμούς και η Κρεμονέζε προτελευταία με 7 βαθμούς, αν νικήσει σήμερα θα μπορούσε να προσπεράσει τη Σαμπντόρια και να κλείσει τη διαφορά από τη Σπέτσια.

11:47 πριν 3 ώρες

Θυμηθείτε ότι αυτός δεν θα είναι ο μόνος αγώνας που έχει προγραμματιστεί σήμερα για την ολοκλήρωση της 17ης ημέρας της Serie A αφού η Μπολόνια θα κάνει τις τιμητικές διακρίσεις εναντίον της Αταλάντα ντε Μπέργκαμο αργότερα μέσα στην ημέρα.

11:42 πριν 3 ώρες

Η δραστηριότητα της Serie A συνεχίζεται τη σεζόν 2022-23, όταν οι Cremonese του Johan Vazquez έχουν μια σκληρή επίσκεψη απέναντι στην Hellas Verona. Ξεκινάμε με ρεπορτάζ του αγώνα από το VAVEL.

11:37 πριν 3 ώρες

Μην χάσετε καμία λεπτομέρεια αγώνα με ζωντανές ενημερώσεις και σχόλια από το VAVEL. Ακολουθήστε μαζί μας όλες τις λεπτομέρειες, τα σχόλια, τις αναλύσεις και τις ενδεκάδες αυτού του αγώνα Hellas Verona εναντίον Cremonese για τη Serie A 2023 στο VAVEL US.

11:22 πριν 3 ώρες

Δεν έχει πάρει μέρος στο Παγκόσμιο Κύπελλο και στο τελευταίο ημίχρονο δεν είχε πολλά λεπτά, αλλά ο Μεξικανός Γιόχαν Βάσκεθ είναι πάντα συνώνυμο της εγγύησης και μπορεί να βοηθήσει ανά πάσα στιγμή το επιθετικό όργανο.

11:12 πριν 3 ώρες

12 Marco Carnesecchi, 2 Jack Hendry, 44 Luka Lochoshvili, 4 Emanuel Aiwu, 28 Souahilo Meïté, 6 Charles Pickel, 8 Santiago Ascacibar, 3 Emanuele Valeri, 17 Leonardo Sernicola, 10 Cristian, 77 Buston.

11:07 πριν από 3 ώρες

1 Lorenzo Montipò, 21 Koray Günter, 17 Federico Ceccherini, 27 Pawel Dawidowicz, 4 Miguel Veloso, 61 Adrien Tamèze, 8 Darko Lazovic, 29 Fabio Depaoli, 19 Milan Djuric, 7 Simone Verdi Lavinsagna, 1.

11:02 πριν από 3 ώρες

Ακόμα χωρίς νίκη στην εκστρατεία, η Cremonese θα έχει επίσης μια ασυναγώνιστη ευκαιρία να εξασφαλίσει τη νίκη για να πάρει καρδιά σε αυτό που θα είναι ένα πολύ περίπλοκο πρώτο εξάμηνο του 2023 γι ‘αυτήν, με τον Μεξικανό Johan Vazquez.

10:57 πριν 3 ώρες

Σε μια σεζόν που υποτίθεται ότι θα ήταν πολύ καλύτερη από ό,τι είναι τώρα, η Hellas Verona είναι ακόμα στον χρόνο για να διορθώσει το πλοίο και τι καλύτερο από το να το κάνει στον πρώτο της εντός έδρας αγώνα εναντίον ενός άμεσου αντιπάλου όπου θα επιδιώκει να κερδίσει το τρεις βαθμούς για να βγει σταδιακά από το κάτω μέρος του γενικού πίνακα.

10:47 πριν 4 ώρες

Ονομάζομαι Adrian Hernandez και θα είμαι ο οικοδεσπότης σας για αυτό το παιχνίδι. Θα σας παρέχουμε ανάλυση πριν από το παιχνίδι, ενημερώσεις ρόστερ και νέα καθώς εκτυλίσσεται ζωντανά εδώ στο VAVEL US.